Výlety pro předškoláky

Pokud chcete pohádkový a zábavný program pro malé děti, je Beruška ideálním místem. V Beruščím pohádkovém království i mimo něj je plno roztomilých bytostí, které čekají na Vaši návštěvu. Ve vzorových výletech (níže) se můžete podívat, jak takový program může vypadat.

Délku a náročnost výletu lze libovolně upravit dle Vašich požadavků. Může být dvouhodinový, ale i třeba na celý den. Záleží jen na Vás.

Vzorové výlety

pohadka

Myška Pavlínka a želva Bulva (pohádkový výlet)

Vhodné pro žáky MŠ.

Legenda

V lesích Beruščího pohádkového království se objevila nová bytost. Nikdo neví, kde se vzala a odkud k nám přišla. Jmenuje se Pavlínka a je to myška. Je moc roztomilá, ale trošililinku smutná. No možná je smutná až moc. Ale co s tím? Nikomu se jí nepodařilo zatím rozveselit a že se o to mnozí snažili. Například medvěd Brumbác si oblékl šatičky Karkulky a začal dělat všelijaké hlouposti. Nebo prasátko Chrochtáček se celé namazalo medem a pak se vyválelo v jehličí. No děsná legrace. A co na to myška Pavlínka? Vůbec nic. Jako by jí někdo zaklel.
Čekáme tedy na všechny, kdo se pokusí Pavlínku rozveselit. A určitě nás při tom čeká velká zábava.  Stačí jen nasednout do nějakého přemisťovadla, přijet za sedmero rybníků, za tři kopce a tam někde na Vás bude čekat myška Pavlínka.

Program

  • Výprava za Pavlínkou - pohádková hra s roztomilými postavami našeho Fantasy světa (Chrochtáček, Brumbác, veverka Breberka, čarodějnice ...)
  • Pohádkové překvapení - drobné soutěže o menší ceny s ???
  • Minilanáček - drobné lanové překážky pro nejmenší
mix

Ekohrátky s veverkou Breberkou (ekovýlet)

Vhodné pro žáky MŠ

Legenda

Kdesi v lesích u Beruščího tábora po stromech poskakuje prazvláštní veverka. Její jméno je Breberka a je vášnivou ochránkyní přírody. Jakmile uvidí někoho, kdo se valí lesem a nechává za sebou spoušť (odpadky, polámané stromky, nepořádek…), ihned zbystří a zjedná nápravu. Dostat takovou velkou šiškou do kebule není totiž žádná sranda a pak si každý dvakrát rozmyslí, jak se v lese chovat.
No a veverka Breberka je také specialistkou na různé ekoprogramy, které organizuje pro kohokoli. Ať máš nohy nebo křídla, ať umíš čarovat nebo jsi jen člověčina, na tom pramálo záleží. Stačí, když máš rád přírodu a veverka Breberka bude tvojí velkou kámoškou.

Program

  • Výprava za veverkou Breberkou - pohádková cesta se zajímvými "ekoúkoly" a roztomilými postavami našeho Fantasy světa (Chrochtáček, Brumbác, veverka Breberka, čarodějnice ...)
  • Breberčiny ekohrátky - drobné soutěže s eko tematikou
  • Minilanáček - drobné lanové překážky pro nejmenší

Videa

Zajímavé odkazy

Copyright©2016 CK Beruška