Kratší školní výlety bez přenocování

Beruška dokáže sestavit program, který bude vyhovovat každému. Ve 4 vzorových výletech se můžete seznámit s programy, které jsme pro Vás schopni zorganizovat. Berte to ale jen jako návod, který Vám ulehčí tvorbu Vašeho jedinečného programu. Váš výlet může být zcela originální. V případě špatného počasí lze termín jednodenních výletů po dohodě přesunout!!!

Délka jednodenního výletu je obvykle v trvání 3 až 8 hodin. Záleží ale jen Vás, kolik času u nás budete chtít strávit.

Nabízíme výlety outdoorové, fantasy, pohádkové, eko, zážitkové ...

Vzorové výlety

lanac

Outdoor "Na pohodu"(outdoorový výlet)

Vhodné pro žáky 2. stupně ZŠ a SŠ. Program v rozsahu 5 až 7 hodin.

Legenda

Výprava na Ostrov zatracení, kde je možné i nemožné. Program pro všechny, kteří mají rádi pobyt v přírodě a výzvy všeho druhu. Pokud si myslíš, že tě nic nezastaví, vyzkoušej několik outodoorových aktivit, které prověří tvoji odvahu, inteligenci a schopnost spolupracovat s ostatními. To vše nenásilnou formou a jen tak "Na pohodu".

Program

 • Útěk z Ostrova zatracení - úniková outdoorová hra, jejímž cílem je dostat se z tajemného ostrova (zajímavé úkoly, hádanky, souboj s domorodci...)
 • Lanové centrum - všechny atrakce v našem lanovém centru
 • Sumo aréna - netradiční zápasy v sumo oblecích
 • Paintball - bojovky na paintballovém hřišti pro zájemce
 • Střelnice - luky, vzduchovky, paintbalky, prak ...
fantasy

Záhada zamčené truhlice (fantasy výlet)

Vhodné pro žáky od 4. třídy do 6. třídy ZŠ. Program v rozsahu 4 až 5 hodin.

Legenda

Černá postava v kápi pomalu vystoupala na Horu kouzel, otevřela knihu, na jejíchž deskách svítil zlatě nápis KNIHA ČÁRŮ ČERNÉ MAGIE. Temným hlasem začala odříkávat neznámým jazykem zaklínadlo, které bylo v knize napsáno krví nesmrtelného tvora.
V ten den se začaly objevovat v okolí bytosti, které nepatřily do Světa živých. Černý čaroděj ten den začal spřádat další ze svých plánů, jak se stát nesmrtelným a jak ovládnou celou Čaroříši. V ten den se na Beruščím hřbitově objevila záhadná truhlice, kterou se nikomu nepodařilo otevřít. Jaké tajemství asi ukrývá?
Pokud se chcete stát alespoň na pár hodin součástí skutečného FANTASY SVĚTA, stačí přijet a pokusit se společně s námi porazit Černého čaroděje v jeho další bitvě.

Program

 • Výprava na Horu kouzel - fantasy hra, souboj s Černým čarodějem a jeho pomocníky
 • Záhada zamčené truhlice - krátká fantasy hra, na jejímž konci bude možná truhlice otevřena a její tajemství odhaleno (hádanky, šifry...)
 • Sumo - netradiční zápasy v sumo oblecích
 • Lanové centrum - všechny atrakce v našem lanovém centru
pohadka

Myška Pavlínka (pohádkový výlet)

Vhodné pro žáky 1. stupně ZŠ a MŠ. Program v rozsahu 3 hodin.

Legenda

V lesích Beruščího pohádkového království se objevila nová bytost. Nikdo neví, kde se vzala a odkud k nám přišla. Jmenuje se Pavlínka a je to myška. Je moc roztomilá, ale trošililinku smutná. No možná je smutná až moc. Ale co s tím? Nikomu se jí nepodařilo zatím rozveselit a že se o to mnozí snažili. Například medvěd Brumbác si oblékl šatičky Karkulky a začal dělat všelijaké hlouposti. Nebo prasátko Chrochtáček se celé namazalo medem a pak se vyválelo v jehličí. No děsná legrace. A co na to myška Pavlínka? Vůbec nic. Jako by jí někdo zaklel.
Čekáme tedy na všechny, kdo se pokusí Pavlínku rozveselit. A určitě nás při tom čeká velká zábava.  Stačí jen nasednout do nějakého přemisťovadla, přijet za sedmero rybníků, za tři kopce a tam někde na Vás bude čekat myška Pavlínka.

Program

 • Výprava za Pavlínkou - pohádková hra s roztomilými postavami našeho Fantasy světa (Chrochtáček, Brumbác, veverka Breberka, čarodějnice ...)
 • Pohádkové překvapení - drobné soutěže o menší ceny s ???
 • Minilanáček - drobné lanové překážky pro nejmenší
mix

Ekohrátky s veverkou Breberkou (ekovýlet)

Vhodné pro žáky 1. stupně ZŠ. Program v rozsahu 3 až 5 hodin.

Legenda

Kdesi v lesích u Beruščího tábora po stromech poskakuje prazvláštní veverka. Její jméno je Breberka a je vášnivou ochránkyní přírody. Jakmile uvidí někoho, kdo se valí lesem a nechává za sebou spoušť (odpadky, polámané stromky, nepořádek…), ihned zbystří a zjedná nápravu. Dostat takovou velkou šiškou do kebule není totiž žádná sranda a pak si každý dvakrát rozmyslí, jak se v lese chovat.
No a veverka Breberka je také specialistkou na různé ekoprogramy, které organizuje pro kohokoli. Ať máš nohy nebo křídla, ať umíš čarovat nebo jsi jen člověčina, na tom pramálo záleží. Stačí, když máš rád přírodu a veverka Breberka bude tvojí velkou kámoškou.

Program

 • Výprava za veverkou Breberkou - pohádková cesta se zajímvými "ekoúkoly" a roztomilými postavami našeho Fantasy světa (Chrochtáček, Brumbác, veverka Breberka, čarodějnice ...)
 • Breberčiny ekohrátky - drobné soutěže s eko tematikou
 • Minilanáček - drobné lanové překážky pro nejmenší

Videa

Zajímavé odkazy

Copyright©2016 CK Beruška