Adaptační výlety a kurzy

Hlavní charakteristikou adaptačních pobytů jsou aktivity v přírodě i mimo ni zaměřené především na seznámení kolektivu, spolupráci a jeho stmelení. Vhodné pro nově vznikajíci kolektivy základních i středních škol. Hlavním cílem je urychlit propojení vazeb v nově vznikajícím kolektivu.

Náš areál a program se přímo nabízí k uspořádání takové akce. Všechny aktivity jsou vedeny tak, aby se studenti, žáci nenásilným způsobem začlenili do nově vznikajícího kolektivu.


Vzorový výlet
lanac

Adapťák "Mezidruhové přátelení"(adaptační výlet)

Vhodné pro nově vznikající kolektivy.

Legenda

Otevři svou mysl a poznej "Nový druh", v jehož společenství jsi se ocitl. Bude tě provázet na tvé dlouhé cestě do budoucnosti, proto je dobré vědět, co od něj můžeš čekat a co oni mohou čekat od tebe. Překonávání náročných překážek v lesním terénu, noční temné putování apokalyptickou krajinou, objasnění záhady Ostrova zatracení, adrenalinové překážky v Lanovém centru jsou jen některé aktivity z Mezidruhového přátelení, které prověří tvou odolnost, inteligenci a odhodlání. A taky přijdeš na to, že jako jedinec zvládneš pramálo a že jedině pomoc tvých kamarádů tě dovede k cíli. O tom a mnohém jiném je "Mezidruhové přátelení".

Program

  • Záhada Ostrova zatracení - noční úniková outdoorová hra, jejímž cílem je dostat se společnými silami z tajemného ostrova a přitom odhalit jedno střežené tajemství ostrovních lidí (zajímavé úkoly, hádanky, souboj s domorodci...)
  • Poklad Hugučatů - pokladová hra, pradávný poklad kmene Hugučata, který je ukryt na Ostrově zatracení
  • Pevnost nářků - lesní bojovka, jen jedna skupina vstoupí do Pevnosti nářků, ostatní budou obětováni
  • Běh domorodců (verze „Na drsňáka“) – překážkový běh Ostrovem zatracení plný nástrah a nebezpečí (lesní překážky, brodění bahnem a vodou, zajímavé úkoly…).
  • Mezidruhová párty - společenský večer plný zábavy, tance a netradičních soutěž
  • Festival druhů - kdo jsme, odkud jsme se tu vzali, kam jdeme, to vše v divadélku, kde herci jsou...
  • Týmovky - aktivity zaměřené na spolupráci ve skupině
  • Lanové centrum - všechny atrakce v našem lanovém centru
  • Sumo aréna, střelnice, bahenní aréna, paintball - všechny atrakce v našem Zábavním centru

Videa

Zajímavé odkazy

Copyright©2016 CK Beruška