foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

LETNÍ TÁBORY 2019

Vedoucí a praktikanti

Beruška pořádá pro své nové vedoucí a praktikanty každý rok Základní školení, kde se připravují na práci na Beruščím táboře.

Základní školení

Pro koho je určeno?

Pro všechny, kdo se chtějí stát na Berušce praktikantem nebo vedoucím a ještě žádnou z těchto čestných funkcí nikdy nezastávali.

Jak se na Základní školení přihlásit?

1) Letos na táboře mi bude minimálně 15 let a méně jak 18 let
  • V tomto případě se přihlas na jakýkoli běh tábora, v jehož rámci si Základní školení uděláš. Zde se velmi dobře pozná, jak je daná pubertální člověčina zapálená do různých aktivit. Zápal pro věc je totiž to hlavní, co budete u nás potřebovat. Do informací v přihlášce na tábor uveď, že máš zájem si udělat během letního tábora Základní školení. Tuto informaci lze oznámit i před samotným zahájením tábora.
2) Letos na táboře mi bude více jak 18 let:
  • Kontaktuj Berušku na emailu mirekberuska@gmail.com. Beruška ti pak sdělí, jak pro tebe bude probíhat Základní školení.

Programová část školení

Cílem této části je vyzkoušet si netradiční věci a získat základní představu o vedení programů. A co Vás čeká v této části? Adrenalinové aktivity, týmové aktivity, noční hra, orientační hra, základy přežití v přírodě, psychohry a komunikační hry...

Odborná část školení:

Cílem je připravit nové praktikanty a vedoucí na různá úskalí spojená s touto činností. Jedná se především o základní informace z oblasti práva a povinnosti instruktora, povinnosti služby dne, bezpečnost práce, starost o svěřený materiál, zdravověda, první pomoc, základy komunikace, asertivita, řešení konfliktních situací, vedení programu …

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik