foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

LETNÍ TÁBORY 2019

Rodinnný pohádkový tábor pro děti a jejich rodiče

katalog

Pokud máte rádi pohádky všeho druhu, stačí navštívit Beruščí pohádkové království. Tam potkáte spoustu nových kamarádů, se kterými prožije velkou legraci.

  • Hra "Tajemství sovy Moudřínky"
  • Každodenní pohádková hra (zvířátka, víly, princezny, čarodějnice ...)
  • Loutkové divadlo
  • Stezička hrůzička pro dobrovolníky
  • Lanové centrum, sumo, střelnice, bazén ...
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry
  • Výtvarné aktivity
  • Kytara, opékání buřtů ...
  • Speciální program pro rodiče - Únikovka, lanové centrum, paintball ...

Tajemství sovy Moudřínky aneb ztracené kouzlo

Legenda 2019

Za sedmero rybníky, za třemi kopci a pod jedním opravdu velkým smrkem v Beruščím pohádkovém království žije mnoho roztomile prapodivných bytostí. V žádném případě nejde o člověčinu, ale o tvory tak trochu kouzelné. Myška Pavlínka, opravdu rychlá Želva Bulva, moudré a čistotné prasátko Chrochtáček, poněkud popletený medvěd Brumbác, který ovládá krasokouzla, vášnivá ochránkyně přírody veverka Breberka a spousta dalších. Narazíte tady i na krále, princeznu, Rákosníčka, Večerníčka a hodnou čarodějnici. Prostě ideální místo pro ty, kdo mají rádi pohádky.
Kdo Beruščí pohádkové království navštívil, ví, že hlavní starostí bytostí zde žijících je, tropit neplechu. Za vše mluví i poslední nápad, který měla Bulva. Vymyslela, že by si všichni mohli přičarovat vznášečky, myšleno vznášecí brusle, myšleno boty, které mají v podrážkách vzduchové trysky, které by jim umožnily pohybovat se nevídanou rychlostí vzduchem a uspořádat velké závody. Ostatní hned souhlasili a pustili se do realizace. Problém byl ale v tom, že málokdy vyčarují to, co chtějí. Nicméně všichni si tedy přičarovali vznášečky, vyznačili trasu a postavili se na start. Medvěd Brumbác se ujal role startéra. Tři, dva, jedna a velký prd. Myšleno jako skutečný medvědí prd, který měl odstartovat závod místo výstřelu z pistole, jak je zvykem. Jenže, první problém byl v tom, že víc než hlasité odstartování, to bylo poněkud nevoňavé odstartování. Druhý problém byl, že jakmile teda všichni pochopili, že došlo ke startu a odjistili svoje vznášečky, rozlétli se naprosto do všech stran a po několika minutách naprosto šíleného létání se většina ocitla na zcela neznámém místě. Nejhůř asi dopadla Myška Pavlínka, která dopadla do lví klece v Jihlavské ZOO. Štěstí jen, že lev byl zrovna na dovolené. I když Bulva dopadla na Sněžku a návrat domů jí asi bude trvat několik let, což je možná ještě horší.

Poslední dobou je zde ale trošičku smutno. Stalo se totiž něco prapodivného. Všichni tvorové začali přicházet o své kouzelné schopnosti. Většina sice ani kouzlit neuměla, ale třeba prasátko Chrochtáček už neumí ani žádnou řeč a jen tak si pochrochtává. Brumbác zase přišel o svou Krasomagii pro obludňáčky, z čarodějnice se stala jen taková divná divoženka. Vypadá to tady čím dál tím víc, jako v člověčenském světě, což je velká škoda. Nikdo už netropí neplechu a to je třeba napravit. Co by byl totiž život bez neplešení.
Co se děje ví určitě ta nejmoudřejší ze všech. Sova Moudřínka, která má schopnost vševědoucnosti. To znamená, že ví úplně všechno od svého narození. Jen je problém, že jen málokdy na něco odpoví. Ale jak znám člověčinu, určitě si s tím poradí a zjistí, co je potřeba k nápravě.

Jestli chcete prožít další roztomilé pohádkové dobrodružství, stačí v létě nasednout do nějakého přemisťovadla, přijet za sedmero rybníků, za tři kopce a tam někde na Vás bude čekat Beruška Liduška, Rákosníček, medvěd Brumbác a další kamarádi, aby vás doprovázeli na vaší pohádkové cestě. Věříme, že s Vaší pomocí vše dopadne tak, jak má. Jako ostatně vždy. Těšíme se na Vás.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik