foto_slider
foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

Galerie

X

1

LETNÍ TÁBORY 2018

Pohádkový tábor pro nejmenší

katalog

Pokud máte rádi pohádky všeho druhu, stačí navštívit Beruščí pohádkové království. Tam potkáte spoustu nových kamarádů, se kterými prožije velkou legraci.

Program můžete libovolně kombinovat s dalšími aktivitami z jiných typů táborů (fantasy, horor, outdoor ...)!!!

  • Hra "Trampoty veverky Breberky"
  • Každodenní pohádková hra (zvířátka, víly, princezny, čarodějnice ...)
  • Loutkové divadlo
  • Stezička hrůzička pro dobrovolníky
  • Lanové centrum, sumo, střelnice, bazén ...
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry
  • Výtvarné aktivity
  • Kytara, opékání buřtů ...

Trampoty veverky Breberky aneb Kletba zmrzlého čumáčku

Legenda 2018

Za sedmero rybníky, za třemi kopci a pod jedním opravdu velkým smrkem v Beruščím pohádkovém království posedává několik prapodivných bytostí. Veverka Breberka s opravdu chundelatým ocasem, myška Pavlínka s černými tlapkami, medvěd Brumbác stále se pokoušející o nějaké to krasokouzlo, přechytralé prasátko Chrochtáček, opičák Mungodubobuba a stále pomalejší a pomalejší želva Bulva. Je to parta opravdu k pohledání a vypráví si o ní již celý les. A víte proč? No jasan, jejich podivné nápady jsou totiž potřeštěné a většinou napáchají více škody než užitku. Jsou to ale dobráci, tak se na ně nikdo nedokáže dlouho zlobit. (více)

Jen tak pro pobavení naposled vymysleli dost super hru. Jmenovala se na „Smrtící vánek“ a hrála se tak, že … No prostě jednoduše šlo o prděnou. Nejdříve se tuze moc najedli všelijakých dobrůtek a pak vyrazili na lesní bál. No a tam začali hrát. Asi si dovedete představit, jak to mohlo skončit. Nejdřív si všichni mysleli, že na bál zavítal i tchořík Pušík, ale nikdo ho tam neviděl. Pak se ale v jednu chvíli, když Brumbác stál zády ke kapele složené převážně z lesních víl, ozval ohlušující zvuk a víly se ocitly o několik metrů za pódiem. Všem bylo hned vše jasné. Jediný pohled na víly a jejich výraz prozradil, že na vině není tchořík Pušík, ale Brumbác a jeho kamarádi. Za trest pak museli všichni, co hráli na prděnou, srovnat jehličí v Beruščím lese. Ale za tu legrandu to stálo.

Bohužel ale už nějakou dobu je v lese moc smutno. Nikdo vlastně ani neví, co se stalo. Ví se jen to, že při jedné nepleše narazili naši kamarádi na velkou a podivnou hůl, která byla osetá rampouchy. Stála uprostřed mýtiny a kolem ní bylo všechno zmrzlé. Když se pokusili k holi přiblížit, začali je tak studit pacičky, že raději utekli. Od té doby všechny tuze moc zebou jejich čumáčky a každé ráno na nich mají rampouch. A nejde s tím vůbec nic dělat. Zkoušeli snad všechno. Přes kouzla a čáry mocných čarodějů až po horké koupele v termálních pramenech. Dokonce zašli i do sauny v nedalekých Počátkách, ale čumáčky zebou furt a každé ráno nový rampouch. Ani tření čumáčku o čumáček nepomohlo.

Jestli chcete, můžete se s námi pokusit zlomit kletbu zamrzlého čumáčku. Stačí jen v létě nasednout do nějakého přemisťovadla, přijet za sedmero rybníků, za tři kopce a tam někde na Vás bude čekat veverka Breberka s největším rampouchem u čumáčku a nadějí, že jí a jejím kamarádům pomůžete. Věříme, že s Vaší pomocí vše dopadne tak, jak má. Jako ostatně vždy. Těšíme se na Vás.

Facebook

Youtube

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik