foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

LETNÍ TÁBORY 2019

Outdoorové tábory pro milovníky adrenalinu

Outdoorové tábory jsou určeny pro všechny tvory, kteří chtějí každý den prožít nějakou zajímavou akci v přírodě. Sami si tak určítě náročnost Vašeho programu. Vše je založeno na principu "vyzkoušej a uvidíš"..

Program můžete libovolně kombinovat s dalšími aktivitami z jiných typů táborů (fantasy, horor, pohádka ...)!!!

  • 24 hodinová výprava - "Cesta do nitra ostrova"
  • Každodenní výcvik, který vás připraví na cestu ostrovem (přežití, boj z blízka, lov, stopování, šifry, běh smrti, umění zmizet ...)
  • Tajemství starého kufru- tajemná a mírně logická hra, na jejímž konci je odhalení jednoho velkého tajemství (prvky hororu, únikové hry, detektivního pátrání). Na začátku je jen starý kufr, plný zjevně neužitečných věcí. Každá věc ale má svůj význam a posune Vás o krůček dál. Stará kniha, mapa, rozbité hodinky ...
  • Lanové centrum
  • Paintball
  • Bahenní aréna, sumo, střelnice
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry
  • Lesní bojovky
  • Kytara, opékání buřtů ...

Cesta do nitra ostrova aneb Lebka nesmrtelných

Legenda 2019

Existuje ostrov, v jehož nitru je ukryt bájný artefakt, který dokáže vyléčit všechny nemoci světa a který dokáže vrátit mrtvé mezi živé. Existuje šifra, která dokáže otevřít bránu na ostrov. Existuje mapa, která vás provede skrze tento ostrov. Existuje průvodce, který je ochoten vydat se s vámi na cestu a pomáhat vám při plnění náročných úkolů, které vás čekají při pokusu objevit tento artefakt. Existují ale i strážci kmene Tumanbuktů, kteří udělají vše proto, abyste na ostrově nevydrželi ani vteřinu. Jejich jediným posláním je uchránit Lebku nesmrtelných před odhalením. Legenda totiž praví, že pokud bude Lebka uzmuta rukou chamtivého smrtelníka, ostrov se propadne do hlubin a zůstane po něm jen holá poušť. Ostatní světy pak pohltí bezmoc a utrpení, jenž skončí zkázou všech. Jen jeden zůstane živ na věky a nechá z temnoty povstat mrtvé. Je to ale jen legenda a nikdo neví, co je na ní pravda.
Jaký ale můžete mít důvod, objevit tento artefakt a riskovat vše, pokud nepatříte mezi chamtivé jedince a netoužíte se stát nesmrtelní? Jeden důvod tu je. Existuje tajné společenství, které se rozhodlo získat Lebku nesmrtelných pro sebe a s její mocí ovládnout svět. Nevěří v doslovné znění legendy, ale věří bezmezně v moc Lebky nesmrtelných. Chybí jim jen kousek k rozluštění tajné šifry, která jim otevře bránu na ostrov. Pak bude jejich cesta volná.
A to je náš úkol. Musíme být rychlejší, Lebku získat a ukrýt ji na místě, kde bude v bezpečí. Nejtěžší úkol, který před nás byl kdy postaven. Úkol jen pro ty nejodolnější.

Kdo z Vás má na to odvahu, čekáme ho v létě u nás. A až nastane ten správný čas, výprava na ostrov bude zahájena. Těšíme se na Vás.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik