foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

LETNÍ TÁBORY 2019

Tábor pro náctileté

Tábory pro náctileté probíhají v rámci každého běhu a mají omezený počet míst. Stačí, aby Vám bylo více jak 14 let a méně jak 18 let. V přihlášce stačí zatrhnout běh tábora a pak v den zahájení tábora oznámit, že chcete být součástí tábora pro náctileté. Nic víc, nic míň.

Tábory pro náctileté jsou určeny pro teenagery, kteří chtějí zažít něco opravdu speciálního. Hlavní náplní těchto táborů jsou outdoorové aktivity, při kterých je o zábavu postaráno. Program vychází z outdootového tábora, akorát je to mírně řečeno o něco malinko krutopřísnější. Vše je založeno na principu "vyzkoušej a uvidíš". A věřte, že nezapomenete. Ono totiž chytit veverku za letu pouze s využitím čínských hůlek není vůbec žádná legrace.

Na tomto táboře si můžete udělat i školení na praktikanty a vedoucí na našem táboře.

  • 24 hodinová výprava - "Cesta do nitra ostrova"
  • Každodenní výcvik, který vás připraví na cestu ostrovem (přežití, boj z blízka, lov, stopování, šifry, běh smrti, umění zmizet ...)
  • Každodenní i noční výpravy na jeden z Ostrovů Zapomnění
  • Tajemství starého kufru- tajemná a mírně logická hra, na jejímž konci je odhalení jednoho velkého tajemství (prvky hororu, únikové hry, detektivfního pátrání). Na začátku je jen starý kufr, plný zjevně neužitečných věcí. Každá věc ale má svůj význam a posune Vás o krůček dál. Stará kniha, mapa, rozbité hodinky ...
  • Noční lanové centrum
  • Paintball
  • Bahenní aréna, sumo, střelnice
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry

Cesta do nitra ostrova aneb Lebka nesmrtelných

Legenda 2019

Existuje ostrov, v jehož nitru je ukryt bájný artefakt, který dokáže vyléčit všechny nemoci světa a který dokáže vrátit mrtvé mezi živé. Existuje šifra, která dokáže otevřít bránu na ostrov. Existuje mapa, která vás provede skrze tento ostrov. Existuje průvodce, který je ochoten vydat se s vámi na cestu a pomáhat vám při plnění náročných úkolů, které vás čekají při pokusu objevit tento artefakt. Existují ale i strážci kmene Tumanbuktů, kteří udělají vše proto, abyste na ostrově nevydrželi ani vteřinu. Jejich jediným posláním je uchránit Lebku nesmrtelných před odhalením. Legenda totiž praví, že pokud bude Lebka uzmuta rukou chamtivého smrtelníka, ostrov se propadne do hlubin a zůstane po něm jen holá poušť. Ostatní světy pak pohltí bezmoc a utrpení, jenž skončí zkázou všech. Jen jeden zůstane živ na věky a nechá z temnoty povstat mrtvé. Je to ale jen legenda a nikdo neví, co je na ní pravda.
Jaký ale můžete mít důvod, objevit tento artefakt a riskovat vše, pokud nepatříte mezi chamtivé jedince a netoužíte se stát nesmrtelní? Jeden důvod tu je. Existuje tajné společenství, které se rozhodlo získat Lebku nesmrtelných pro sebe a s její mocí ovládnout svět. Nevěří v doslovné znění legendy, ale věří bezmezně v moc Lebky nesmrtelných. Chybí jim jen kousek k rozluštění tajné šifry, která jim otevře bránu na ostrov. Pak bude jejich cesta volná.
A to je náš úkol. Musíme být rychlejší, Lebku získat a ukrýt ji na místě, kde bude v bezpečí. Nejtěžší úkol, který před nás byl kdy postaven. Úkol jen pro ty nejodolnější.

Kdo z Vás má na to odvahu, čekáme ho v létě u nás. A až nastane ten správný čas, výpravy na ostrovy budou zahájeny. Těšíme se na Vás.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik