foto_slider
foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

Galerie

X

1

LETNÍ TÁBORY 2018

Tábor pro náctileté

Základní informace

Místo a čas srazu

Místo srazu: 49.2519644N, 15.4261217E

Čas srazu: v 15:00 hod

Pozn.: Skutečně je místo srazu mimo tábor. Pekelný pochod může začít.

Základní vybavení

Veškeré vybavení potřebné na tábor si zabalte maximálně do dvou zavazadel. Lehčí vám bude odvezeno na tábor, větší ponesete s sebou. Dobře přemýšlejte, jak a do čeho si zabalíte. V případě většího množství zavazadel, bude vždy odvezeno jedno, a to to nejlehčí.

Doplňkové vybavení

Růžová ponožka, jedno nerozbalené Kinder Surprise, cihla, pohlednice a nějaká věc, jejíž název začíná na písmno F a končí na písmeno M.

Pozn.:zabalit do těžšího zavazadla.

Program

Tábory pro náctileté jsou určeny pro teenagery, kteří chtějí zažít něco opravdu speciálního. Hlavní náplní těchto táborů jsou outdoorové aktivity, při kterých je o zábavu postaráno. Program vychází z outdootového tábora, akorát je to mírně řečeno o něco malinko krutopřísnější. Vše je založeno na principu "vyzkoušej a uvidíš". A věřte, že nezapomenete. Ono totiž chytit veverku za letu pouze s využitím čínských hůlek není vůbec žádná legrace.

Na tomto táboře si můžete udělat i školení na praktikanty a vedoucí na našem táboře.

  • Pekelný pochod
  • Hra "Kijusamburova výzva"
  • Každodenní i noční výpravy na jeden z Ostrovů Zapomnění
  • Noční lanové centrum
  • Paintball
  • Bahenní aréna, sumo, střelnice
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry

Kijusamburova výzva aneb Výpravy na Ostrovy Zapomnění

Legenda 2018

OSTROVY ZAPOMNĚNÍ jsou ztracené ostrovy v jiné realitě, kde se věci májí jinak, než jak to znáte z běžného života. Nebezpeční tvorové, nelítostní domorodci, pasti na každém rohu, časoprostorové anomálie, atmosféra plná jedovatých plynů… To vše v podstatě znemožňuje komukoli z návštěvníků na ostrovech dlouho přežít, natož tam splnit nějaký úkol. Ostrov Zatracení, Ostrov Lebek, Ostrov Věčné tmy, Ostrov mrtvých jsou jen některé z desítek ostrovů, které jsou součástí souostroví. Některé jsou již částečně zmapované díky odvážným dobrodruhům, kteří je v minulosti navštívili. Je nutné ale podotknout, že většina z nich se nikdy nevrátila. O většině ostrovů se ale neví zhola nic. (více)

Jedním z nejlépe zmapovaných ostrovů je Ostrov Zatracení, který se nachází někde v srdci celého souostroví. Setkání s nejobávanějším lovcem Kijusamburem na tomto ostrově pro mnohé v minulých letech nedopadlo dobře. Nicméně odvaha některých člověků ho natolik ohromila, že se rozhodl podrobit je těžké zkoušce. Deset výprav na deset ostrovů. Ten, který jich zvládne nejvíce, získá tajemnou mapu s pokladem, který bude jen jeho. Kdo zvládne alespoň polovinu výprav, získá slávu, čest a respekt Kijusambura. Výzva, která se již nebude opakovat!!!

Bahenní výprava na Ostrov Močálů prověří vaši odolnost, krvavá výprava na Ostrov Mrtvých vaši odvahu, bojová výprava na Ostrov Nemilosrdných vaše bojové a strategické schopnosti, bezesná výprava na Ostrov Věčné tmy vaši odolnost nespat … To není ale vše. Na začátku budete seznámeni s úkolem a sami se rozhodnete, jestli na výpravu vyrazíte. Bude jen a jen na Vás, které výpravy si zvolíte a na co se cítíte. Někdo si vybere třeba jen tu první, někdo zase jen tu poslední. A někdo třeba zvládne všech deset, jako kdysi Kijusambur. Nikdo se mu však ještě nevyrovnal.

Kdo z Vás má na to odvahu, čekáme ho v létě u nás. A až nastane ten správný čas, výpravy na ostrovy budou zahájeny. Těšíme se na Vás.

Facebook

Youtube

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik