foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

LETNÍ TÁBORY 2019

Hororový tábor pro drsňáky

katalog

Pokud se rádi bojíte, není lepší příležitost, než přijet k nám a vyzkoušet hororový tábor. A když se budete bát? Můžete přeci utéct. Všechny hororové aktivity jsou dobrovolné.

Upíři, vlkodlaci, zombie, smrtky a nespočet dalších tvorů, kteří po setmění přichází ze Záhrobí, aby ukázali člověčině, že světu vládnou právě oni. Jen ti nejodvážnější se jim postaví a nedovolí jim osídlit trvale náš pozemský svět. Více o tomto světě a tvorech v něm žijících naleznete na tajných stránkách Prapodivnotvůrie.

Program můžete libovolně kombinovat s dalšími aktivitami z jiných typů táborů (fantasy, outdoor, pohádka ...)!!!

  • Hra "Démonovo prokletí"
  • Každodenní hororová hra (zombie, nestvůry, kostlivci ...)
  • Nová drsná stezka hrůzy a běsů Pekelnou brázdou
  • Vyvolávání duchů, spirituální seance
  • Noční Márvelova hlídka - Beruščí hřbitov, Bezedná studna, strom oběšenců ...
  • Lanové centrum, sumo, střelnice, bazén ...
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry
  • Kytara, opékání buřtů ...

Démonovo prokletí aneb dotek Černosmrtce

Legenda 2019

O tom, že mimo Svět živých existují i jiné světy, už není dávno pochyb. Mnozí z nás v půlnoční hodině, kdy je všude kolem tma a ticho, cítí, že tady nejsme sami. Tušení, že někdo zrovna stojí u naší postele a hledí na nás prázdnýma očima je někdy tak silné, že nám nedovolí spát. Závan mrazivého dechu bytosti, která přichází ze záhrobí, zrychlí tlukot našeho srdce a nedovolí nám se ani pohnout, pomalu otevírající se dveře, za kterými nikdo není, temný kout ve skříni, ve kterém se cosi ukrývá, vrzající podlaha na půdě, která je uzamčená na petlici …
Existuje svět, kde temnota a strach nikdy nekončí. Kdo překročí jeho hranice, pozná, co je skutečné zlo. Jedná se o místo, odkud k nám skrze Smrtibrány přichází tvorové, kteří pasou po naší duši. Místo beznaděje a plné utrpení. Pro ty, co nenalezli cestu Za horizont, se toto místo stalo domovem. Je plné zbloudilých a na věky ztracených bytostí, jímž není pomoci.

Bylo jim divné, že se jejich sestra už několik dní nevrátila do svého domu. I přes veškeré své čarodějnické dovednosti ji nedokázali najít. Jako by se ztratila z povrchu zemského. Po několika dnech se však stalo cosi podivného. Sestry probudil v noci podivný hlas, který je prosil o pomoc. Nechápaly, odkud se ozývá, ale bylo jim jasné, kam jít a komu patří. Pomalu se přibližovaly k místu, odkud hlas vycházel. Hrob s obrovským křížem, který se objevil ve svitu krvavého měsíce, nevěštil nic dobrého. Když přistoupily blíž, spatřily něco, co je k smrti vyděsilo. Srdce tlukoucí uprostřed hrobu a amulet, který patřil jejich sestře. Bylo jim jasné, že jejich sestra už nepatří do světa živých.
Za hrobem spatřily dvě postavy. Pomalu se blížily k hrobu, pomalu se blížily k nim. Nemohly se ani pohnout. Márvel s kostí v ruce a černou knihou se zastavil kousek od nich, černá postava s dlouhými pařáty přistoupila k hrobu. Márvel otevřel knihu a začal pronášet kletbu. Černosmrtec svým pařátem uchopil tlukoucí srdce, pohlédl na něj a jediným dechem ho proměnil v popel. Nikdy se ničeho tak nebály. To nejhorší ale teprve mělo přijít. Amulet na hrobu se pohnul. V té samé chvíli se z hlíny vynořila ruka. S hrůzou hleděly na to, jak z hrobu vylézá cosi, co bylo kdysi jejich sestrou. Už tušily, co je čeká. Podívaly se jedna na druhou a ...
V ten den se objevily daleko v hlubokých lesích dva nové hroby. Na každém z nich bylo tlukoucí srdce. Babu Jagu probudil v noci podivný hlas ...

Jestli máte pro strach uděláno a chcete se postavit svému strachu, stačí přijet a pokusit se společně odhalit tajemství Démonova prokletí, které již ovládlo několik tvorů. Těšíme se na Vás.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik