foto_slider
foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

Galerie

X

1

LETNÍ TÁBORY 2018

Hororový tábor pro drsňáky

katalog

Pokud se rádi bojíte, není lepší příležitost, než přijet k nám a vyzkoušet hororový tábor. A když se budete bát? Můžete přeci utéct. Všechny hororové aktivity jsou dobrovolné.

Upíři, vlkodlaci, zombie, smrtky a nespočet dalších tvorů, kteří po setmění přichází ze Záhrobí, aby ukázali člověčině, že světu vládnou právě oni. Jen ti nejodvážnější se jim postaví a nedovolí jim osídlit trvale náš pozemský svět. Více o tomto světě a tvorech v něm žijících naleznete na tajných stránkách Prapodivnotvůrie.

Program můžete libovolně kombinovat s dalšími aktivitami z jiných typů táborů (fantasy, outdoor, pohádka ...)!!!

  • Hra "V zajetí temnoty"
  • Každodenní hororová hra (zombie, nestvůry, kostlivci ...)
  • Nová drsná stezka hrůzy a běsů Pekelnou brázdou
  • Polibek Ledového démona
  • Vyvolávání duchů, spirituální seance
  • Noční Márvelova hlídka - Beruščí hřbitov, Bezedná studna, strom oběšenců ...
  • Lanové centrum, sumo, střelnice, bazén ...
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry
  • Kytara, opékání buřtů ...

V zajetí temnoty aneb Dech Ledového démona

Legenda 2018

O tom, že mimo Svět živých existují i jiné světy, už není dávno pochyb. Mnozí z nás v půlnoční hodině, kdy je všude kolem tma a ticho, cítí, že tady nejsme sami. Tušení, že někdo zrovna stojí u naší postele a hledí na nás prázdnýma očima je někdy tak silné, že nám nedovolí spát. Závan mrazivého dechu bytosti, která přichází ze záhrobí, zrychlí tlukot našeho srdce a nedovolí nám se ani pohnout. Pomalu otevírající se dveře, za kterými nikdo není, temný kout ve skříni, ve kterém se cosi ukrývá, vrzající podlaha na půdě, která je uzamčená na petlici…(více)

Existuje svět, kde temnota a strach nikdy nekončí. Kdo překročí jeho hranice, pozná, co je skutečné zlo. Jedná se o místo, odkud k nám skrze Smrtibrány přichází tvorové, kteří pasou po naší duši. Místo beznaděje a plné utrpení. Pro ty, co nenalezli cestu Za horizont, se toto místo stalo domovem. Je plné zbloudilých a na věky ztracených bytostí, jímž není pomoci.

Dočetl další kapitolu knihy „Démonovo tajemství“, dokouřil svou dýmku, mávnutím hůlky zhasl hořící lampu nedaleko jeho rozvrzané postele a zalehl ke spánku. Hleděl skrze střešní okno na hvězdy, kterých byla tu noc plná obloha. Pohled to byl natolik uklidňující, že téměř zapomněl na svůj úkol. Věděl, že zlo, které přišlo neznámo odkud, ho možná bude stát život, ale nijak nezoufal. Vzpomínal na své přátele a na to, co musel za poslední měsíc obětovat, aby došel tak daleko.

V tom cosi dosedlo na střechu jeho domu, ukrytého v hloubi lesa. Místnost pohltila černočerná tma. Cítil, že všude kolem se ochladilo až k bodu mrazu. Pod peřinou svíral pevně hůlku a se zatajeným dechem čekal, co se bude dít. Věděl, že je již v jeho domě a že na něj hledí skrze tmu. Prvně v životě měl strach. Ve svých myšlenkách spatřil hrůzu, které je schopen. Rozhodl se jednat, ale jeho tělo neposlouchalo. Byl zmrzlý na kost. Blížil se konec a nemohl s tím vůbec nic dělat. A pak „to“ spatřil !!!

Další den ho nalezli v jeho domě, jak sedí ve starém houpacím křesle a hledí s hrůzou v očích do prázdna. Od toho dne nevydal ani hlásku. Od toho dne neměl duši.

Jestli máte pro strach uděláno a chcete se postavit svému strachu, stačí přijet a pokusit se společně odhalit tajemství temnoty, která již pohltila několik tvorů. Těšíme se na Vás.

Facebook

Youtube

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik