foto_slider
foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

Galerie

X

1

LETNÍ TÁBORY 2018

Výpravné fantasy tábory pro dobrodruhy

katalog

Nikde jinde nepotkáte tolik tvorů z jiného světa, jako u nás. Zcela originální fantasy svět s více jak 200 bytostmi Vám připraví nezapomenutelné zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Více o tomto světě a tvorech v něm žijících naleznete na tajných stránkách Prapodivnotvůrie.

Program můžete libovolně kombinovat s dalšími aktivitami z jiných typů táborů ( horor, pohádka, outdoor ...)!!!

  • Hra "Moc mrazivé berly"
  • Každodenní fantasy hra (čarodějové, draci, mimozemšťané ...)
  • Výprava k Ledové jeskyni
  • Tajemství Hory kouzel
  • Lanové centrum, sumo, střelnice, bazén ...
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry
  • Lesní bojovky, paintball
  • Kytara, opékání buřtů, společenské hry ...

Moc mrazivé berly aneb Příchod krále z Ledové jeskyně

Legenda 2018

Seděl na Hoře kouzel a přemítal, co všechno se za minulý rok přihodilo. Vzpomínal na dobrodružství, která poslední léta prožil a uvědomil si, co pro něj vlastně člověčina znamená. Z ničeho nic ucítil chlad, který přicházel z hloubi lesa. Během pár okamžiků zamrzla všechna jezera, všechny potůčky a rybníky. Bylo to až nezvykle rychlé na to, aby to byla jen náhoda. Než si ale stačil uvědomit, co se vlastně stalo, opět bylo příjemné teplo a všechen led zmizel. Ale zdát se mu to nemohlo.(více)

Ten den se v Prapodivnotvůrii objevila bílá berla osetá rampouchy. Každý, kdo se k ní pokusil přiblížil, buď umrznul, nebo byl postižen nějakým druhem mrazivé kletby. Žádná magie nezlomila moc „mrazivé berly“ a ani sám Brundibál, mocný čaroděj, zatím neví, co to vše znamená.

Jedna z legend vypráví, že kdesi ve středu Prapodivnotvůrie je ukryta Ledová jeskyně, ve které je spoutaný všechen mráz světa. Říká se, že pokud někdo dokáže do jeskyně vstoupit, ovládne všechen ten mráz a pak promění celý svět v led. Další legenda zase vypráví o králi z ledu, který v dobách dávných krutě vládl s pomocí „mrazivé berly“ a který byl pánem mrazu. Kam vstoupil, tam prý na dlouhá staletí vše zamrzlo. Ale víte sami, jak to je s legendami. Každý si něco přidá, každý něco ubere a ve skutečnosti to mohlo být všechno jinak. To ale nic nemění na tom, že „mrazivá berla“ existuje a zrovna teď, se pokouší její tajemství odhalit několik čarodějů. Vůbec se jim to ale nedaří. Musí pomoci člověčina.

Hora se rozestoupila a on měl cestu volnou. Věděl, že to, o co kdysi dávno přišel, je opět objeveno a čeká to jen na jeho příchod. Pak bude mít vše, co potřebuje, aby ji zachránil a pomstil se všem, co ho o ní připravili.

Pokud chcete zjistit, co je za objevením "mrazivé berly", stačí se k nám vydat a prožít nové fantasy dobrodružství, při kterém možné i trochu omrznete. Těšíme se na Vás

Facebook

Youtube

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik