atrakce

Galerie centrum

Volný čas

Volný čas lze u nás trávit mnoha zajímavými způsoby. Volba činností záleží na tom, jestli chcete ve svém volnu odpočívat, nebo se pořádně vyblbnout.

Stolní hry

volno

Více jak padesát stolních her Vám vyplní volný čas na dlouhé hodiny. Specialitkou je i to, že několik stolních her si Beruška sama vyrobila a jsou proto zcela originální.

Hlavolamy

volno

Pro koumáky je připraveno velké množství speciálních Beruščích hlavolamů. Některé jsou jednoduché, některé se však ještě nikomu nepodařilo vyřešit. Budeš první?

Klubovna netopýr

volno

Ideální místo pro relaxaci, povídání, hraní drobných her, povalování ...

Bazén

volno

Bazén je ideální pro všechny, kteří se rádi koupou.

Loutkové divadlo

volno

Beruška má své vlastní loutkové divadlo. Každý rok můžete shlédnout zajímavou pohádku, která Vás dozajista nebude nudit.

Indiánská vesnice

volno

Nad beruščím táborem vzniká nová Indiánská vesnice, kde naleznete vše, co takový indián potřebuje ke svému životu. Tee-pee, ohniště, obětní oltář, totem, střelnice, indiánské pohřebiště … Vesnička je upravena pro obývání, včetně nocování, stravování a provozování rituálních obřadů.

Kino

volno

V klubovně je umístěno kino, které během poledního klidu spolehlivě všechny zabaví. Ideální je i pro chvíle odpočinku po namáhavém programu.

Taneční podložky

volno

Stačí šlápnout a pak se už nezastavit. V rytmu tance lze překonávat rekordy dalších táborníků. Ideální pro všechny milovníky muziky a tancování.

X-Box

volno

Pohybové hry s ovládáním her vlastním tělem z Vás udělají atlety, lyžaře, rokové hudebníky, boxery, tanečníky...

Zajímavé odkazy

Copyright©2016 CK Beruška