Ostrov zatracení - outdoorový svět

V okolí areálu Beruška se nachází dva kompletně zmapované světy, ve kterých lze v rámci programu zažít neuvěřitelná dobrodružství.

Vedle fFantasy světa jde o outdoorový svět Ostrov zatracení. Ostrov je místem v jiné realitě, kde se odehrávají outdoorové programy. Čekají Vás zde zážitky, na které jen tak nezapomenete.

Ostrov zatracení - outdoorový svět

mapa

Ostrov zatracení je místem v jiné realitě, kde se věci májí jinak, než jak to znáte z běžného života. Nebezpeční tvorové, nelítostní domorodci, pasti na každém rohu, časoprostorové anomálie, atmosféra plná jedovatých plynů… To vše v podstatě znemožňuje komukoli z návštěvníků na Ostrově dlouho přežít, natož tam splnit nějaký úkol. Kdybyste hledali místo na zemi, které se nejvíce podobá peklu, byl by to asi Ostrov zatracení. Zajímavé je, že i přesto všechno se stále nachází dobrodruzi, kteří se chtějí na ostrov skrze interdimenzionální portál vydat a tím si otestovat, co v nich je. Splnit úkol, přežít a ještě se vrátit zpět, dokážou jen ti nejlepší. Většina prchne, vzdá se, nebo je na věky pohřbena pod povrchem ostrova.

Zajímavé odkazy

Copyright©2016 CK Beruška