foto_slider
foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

Galerie

X

1

AREÁL BERUŠKA

Lanové centrum

Lanové centrum

V roce 2011 bylo na Berušce otevreno lanové centrum. Za první rok své existence prolezlo prekážky v korunách stromu více jak 1000 lidí a jiných tvoru. Každopádne dobrým zjištením je to, že spadl pouze jeden plyšový medvídek, který doprovázel jednoho z malých Tarzanu.

Základem Berušcího lanového centra jsou dve lanové cesty - Berušcí okruh a Tarzanova stezka. Berušcí okruh je méne nárocný a nachází se ve výšce 2 metru. Naproti tomu prekážky Tarzanovy stezky jsou ve výšce od 10 do 15 metru a jsou urceny jen pro ty nejodvážnejší. Jediné nebezpecí, které na Tarzanove stezce hrozí, jsou doterné veverky, které by si chtely neustále povídat. Každopádne, každý lezec je vybaven odpuzovacem veverek a je jen na nem, jestli jim dovolí se priblížit.

V našem lanovém centru zažijete mnoho zábavy. Tešíme se na Vás.

lanac

Tarzanova stezka

Překonání překážek na Tarzanově stezce ve výšce od 10 do 15 metrů chce už opravdu kus odvahy. Naleznete zde 2 okruhy. Krátký modrý o 7 překážkách a dlouhý černý s 20 překážkami. Průměrný čas na zdolání překážek černého okruhu je kolem 30 minut. Procházka v korunách stromů je velkým zážitkem pro milovníky lezeckých aktivit, veverek, kukaček a jiných tvorů žijících v korunách stromů.

lanac

Beruščí okruh

Beruščí okruh je tvořen třemi cestami. Modrá cesta je tvořena 11 překážkami a zvládne ji snad úplně každý. Pokud tedy máte šikovného psa, klidně ho vezměte s sebou. Červená cesta je o něco náročnější a je tvořena 16 překážkami. Tam už bych si psa nebral. Černá cesta je nejnáročnější a tvoří ji 19 překážek. Tato cesta je ideální průpravou pro ty, kteří chtějí na Tarzanovu stezku. Na Beruščím okruhu naleznete pavoučí síť, opičí liány, provazový most, létající plošinky a spoustu dalších překážek. Pro ty nejmenší jsou připraveny speciální plošinky, které jim umožňují bezpečné přejišťování.

lanac

Bláznova lanovka

Nejdříve krok do prázdna a pak čím dál rychlejší jízda. A co brzda? Není. Jen obří matrace na síti, která Vás zastaví. Pracovní název této překážky byl MOUCHA V PAVUČINĚ. Hlavně nepřemýšlejte o tom, co se stane, když se do matrace netrefíte...

lanac

Skok do neznáma

Tři, dva, jedna a nic. Většinou to chce několikrát zopakovat, než se jedinec odhodlá skočit z plošiny ve výšce 12 metrů. Pak už se stačí chytit jen hrazdičky a je to ok. No a když se nechytíte, tak pak uvidíte, jestli až k zemi doletíte. Naštěsí je připraven jistič, který vás zachytí.

lanac

Čertova stěna

Klasická lezecká stěna s pekelnými motivy vhodná pro každého. Pomocí chytů se dostanete až do výšky 12 metrů. Pokud ale trpíte strachem z čertů, raději doporučujeme lézt z druhé strany. Sice tam nejsou žádné chyty, ale vyhnete se tak pekelnému děsu.

Facebook

Youtube

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik