Strašidlácké atrakce

katalog

V okolí areálu Beruška se nachází dva kompletně zmapované světy, ve kterých lze v rámci programu zažít neuvěřitelná dobrodružství. Jedním z nich je magický fantasy svět Prapodivnotvůrie. Jedná se o místo, kde se lze setkat s více jak dvěma stovkami bytostí. V tomto světe se odehrávají fantasy, pohádkové a hororové programy. Záleží na každém, co si vybere.

Prapodivnotvůrie - fantasy svět

V okolí tábora jsou rozsáhlé lesy, které skrývají reálný fantasy svět, kde žije více jak 200 bytostí, se kterými se účastníci táborů mohou setkat. Mnoho zajímavostí o tomto světě naleznete na stránkách Prapodivnotvůrie.

Márvelova hrobka

strasidla

Místo nedaleko tábora, dobře ukryté v hlubokém lesíku, kam můžou jen ti neodvážnější. Naleznete zde bránu, která vede do jiného světa, odkud se ještě nikdo nevrátil. Zájemci zde drží i noční hlídky, při kterých se setkají s …

Chaloupka Baby Jagy

strasidla

Chaloupka přímo v srdci našeho areálu. Žije v ní Baba Jaga, kterou zde můžete i potkat a strávit s ní zajímavé chvíle. Vykládání karet, vaření lektvarů, čarování … Ti nejodvážnější můžou v chaloupce strávit i noc.

Kouzelnický obchod

strasidla

Chcete-li se vydat do pohádkových lesů, budete si muset pořídit vybavení ve speciálním kouzelnickém obchodě U Čaroděje. Kouzelnické hůlky, pekelné biče, pláště neviditelnosti, tajemná zrcadla, upíří kříže a další.

Bezedná studna

strasidla

Studna hluboká tak, že pokud do ní něco hodíte, do konce Vašeho života to nedopadne na její dno. Kam se skrze studnu dostanete, to nikdo netuší. Jisté je ale to, že bytosti, které ze studny noc co noc vylézají, nejsou rozhodně z tohoto světa.

Beruščí hřbitov

strasidla

Tajemné místo, kde se dějí opravdu děsivé věci. Pokud má někdo odvahu se sem vydat po setmění na dobrovolnou hlídku, zažije něco, co mu nikdo neuvěří. Uprostřed hřbitova je Márvelova hrobka obklopena hrobečky malých nestvůr. Na šibenici se pohupuje cosi, co po půlnoci ožívá a vysává z lidí duše. Naštěstí je hřbitov dobře chráněn a zlo se z něj nikdy nedostane. Pokud tedy ...

Zajímavé odkazy

Copyright©2016 CK Beruška